Team

Kristina Lazebna

Засновниця Громадської організації «суспільної єдності та міжнародних відносин «Крістал».

Освіта:

Магістр – Права України; – міжнарого права та права Европейського Союзу  (Eötvös Loránd Tudományegyetem Будапешт, Угорщина); Отримала грант ЄС від International Visegrad Grant.

Близько 3х років працювала проект – менеджером в угорській Організації – Institute for Cultural Relations Policy.

Учасниця міжнародних тренінгів, семінарів; стипендіат програми мобільності студентів у 2019 році в Угорщині; організатор конференцій; спікер; координатор процесу підготовки та імплементації міжнародних проектів.

Член Організації 

Освіта: Магістр клінічної психології та політичної психології у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

З 16 років Олександра працює в секторі допомоги людям, які постраждали від війни на сході України. Вона також два роки працює з жінками, які стали жертвами домашнього насильства.

Разом із соціальним центром у Вінниці вона допомагає жінкам пережити травматичні переживання.

Наразі Олександра займається волонтерською діяльністю в час воєнного конфлікту Росії на території України, співпрацює із волонтерами різних областей України та надає психологічну допомогу. 

Aleksandra Kozlovska

Olena Tenditna

Член Огранізації

Освіта: Бакалавр філології (французької мови та літератури), Київський Національний Лінгвістичкий Університет (Київ, Україна); студентка магістерської програми з філософії у Франції, Université de Caen Normandie (Кан, Франція).